Фотосесія вагітних 

Вагітність - особливий період в житті кожної жінки. Ці 9 місяців очікування, змінюють її як зовні, так і з середини. З'являється особливий блиск в очах, тіло набуває більш жіночних форм, з'являються нові відчуття. Жінка стає по особливому прекрасною, сповненна приємних надій та радісних турбот. Хочеться запам'ятати все! 
Фотосесія вагітних допоможе відобразити та зберегти цей момент жіночності, переродження із жінки в маму. Крім того, вже дорослій дитині, Ви зможете показати - подивись, ось ти в животику) 
Найбільш оптимальний термін для фотосесії вагітності - 7-8 місяць, адже в цей період в майбутньої мами вже красивий, круглий животик. Зазвичай фотосесія вагітних відбувається у фотостудії. В деяких випадках,  її можна провести на природі або вдома - все індивідуально.
Також є можливість оформити фотокнигу із світлинами вагітності, або ж зачекати народження малюка і зробивши ще фотосесію новонародженого, об'єднати фото у красиву сімейну фотокнигу, яка буде радувати Вас впродовж багатьох років.
Image alt

Пакети пропозицій 

Стандарт 

фотозйомка 1,5 година 

- базова обробка близько 50 фото 

- ретушування у PHOTOSHOP до 15 фото 

- передача готового результату (в форматі jpeg) на файлообмінник


В очікуванні дива 

фотозйомка тривалістю до 2 годин 

- базова обробка близько 80 фото

ретушування у PHOTOSHOP до 25 фото

- запис фотографій на DVD диск

- фотокнига 23×23 на 10 розворотів (20 сторінок)

  • Додатково до будь-якого пакету можна замовити фотокнигу
  • Фото Ви отримаєте на протязі 7 робочих днів (без врахування фотокниги). Можливе виконання на наступний день за додаткову плату.
  • Замовлення зйомки та внесення її в робочий календар фотографа здійснюється після авансу 50%. У разі відміни зйомки замовником аванс не повертається.
  • Оплата за фотосесію здійснюється в день зйомки.
  • Якщо зйомка проходить за містом, то замовник забезпечує дорогу фотографу туди і назад (таксі або машина).
  • Оренда фотостудії не входить у вартість пакетів.
  • Фотограф може використовувати фото для свого портфоліо, якщо інше не було обумовлено перед зйомкою.