Сімейна фотосесія

Сімейна фотосесія - це найцініший спогад, як для учасників фотозйомки, так і для наступних поколінь. Адже роки летять, діти швидко виростають і залишають батьківський дім. Але фотографії у колі родини завжди повертають нас до сімейного затишку. Переглядаючи їх ми згадуємо хвилюючі та радісні моменти. Сімейна фотосесія може перетворитись на справжнє свято вашої родини! Сімейна фотозйомка включає в себе фотосесію сім'ї, новонароджених, немовлят, дитячу фотосесію.
Image alt

Пакети пропозицій 

Базовий

фотозйомка тривалістю 1 година 

- базова обробка близько 50 фото

 - передача готового результату (в форматі jpeg) на файлообмінник

Базовий+

фотозйомка тривалістю 1 година 

- базова обробка близько 50 фото

- ретушування у PHOTOSHOP до 15 фото

 - передача готового результату (в форматі jpeg) на файлообмінник

Універсальний

- фотозйомка тривалістю до 2 годин 

- базова обробка близько 100 фото 

ретушування у PHOTOSHOP до 30 фото

- 10 друкованих фото 15х21см

  • Додатково до будь-якого пакету можна замовити фотокнигу.
  • Фото Ви отримаєте на протязі 7 робочих днів (без врахування фотокниги). Можливе виконання на наступний день за додаткову плату.
  • Замовлення зйомки та внесення її в робочий календар фотографа здійснюється після авансу 50%. У разі відміни зйомки замовником аванс не повертається.
  • Оплата за фотосесію здійснюється в день зйомки.
  • Якщо зйомка проходить за містом, то замовник забезпечує дорогу фотографу туди і назад (таксі або машина).
  • Оренда фотостудії не входить у вартість пакетів.
  • Фотограф може використовувати фото для свого портфоліо, якщо інше не було обумовлено перед зйомкою.

СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ "День в житті"

Люди звикли, що більшість їх сімейних професійних фото це із святкування днів народженнь або фотографування у студії. А чи задумувались Ви про цінність моментів, які проживаєте щодня із своєю родиною? Про те, щоб їх якось зберегти у пам'яті, адже з часом ці миті забуваються.  Забувається ваше теперішнє життя, ваша оселя, ваші речі та милі серцю дрібнички. Створивши свою фотоісторію хоча б одного дня, ви вже ніколи не забудете, і зможете знову поглянувши на фото згадати свою неповторну сімейну  фотоісторію. У майбутньому це дасть вам можливість обійнявшись, розглядати фотографії і згадувати якими ви були, що любили, від чого були щасливі.
Я пропоную Вам абсолютно новий погляд на сімейну фотосесію. На мою думку самі важливі дні нашого життя замасковані в рутині та одноманітності. І варто нам лиш зрозуміти це. «День в житті» - це спосіб для Вашої сім’ї ще раз повернутись в той день. Я вважаю, що «День в житті» зберігає історію, яка буде переглядатись роками і навіть десятиліттями пізніше.
Провівши сімейну фотосесію в домашній обстановці, ми створимо сімейні фото, що віють затишком і теплом, щоб діти запам'ятали себе і вас такими, якими ви були насправді, з вашими емоціями і почуттями. Зйомка може розпочинатись з вашого будинку чи квартири, а потім продовжитись як прогулянка. Ви можете бути у піжамах, чистити зуби чи робити ранкову зарядку, готувати сніданок, гратись з дітьми, дивитись мультики. Одним словом проводити свій день так як завжди, будучи зайнятими своїми справами. Саме в такі моменти виходять найщиріші та найнезабутніші фото. 
Здається на перший погляд, що фотографувати не має нічого з того, що ми звикли. Але що буде для вас та ваших дітей це «нічого» через 20-25 років, коли діти навчатимуться в університеті або ж вже створять свої сім’ї?
Також ваша фотосесія  буде збережена у фотокнизі, яка буде радувати вас з кожним роком і нагадувати про проведений разом час та про близьких вам людей.
фотозйомка тривалістю 6 годин
 - базова обробка всіх фото
 - ретушування у PHOTOSHOP до 50 фото
 - запис фотографій на DVD диск
 - фотокнига 23×23 на 10 розворотів
Сімейна фотосесія в студії "Веранда" (Івано-Франківськ). Фотограф Івано-Франківськ.

Обработка видео...

Сімейна зйомка на природі. Вовчинецькі гори. Сімейний фотограф Івано-Франківськ.

Обработка видео...

Зимова сімейна зйомка

Обработка видео...

Осіння сімейна зйомка

Обработка видео...